OSTATNIO NA NASZYM BLOGU

Realizacja folderów reklamowych dla CEBI Poland

Spółka CEBI Poland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji komponentów przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Siedziba firmy Cebi

Wykonane przez nas zdjęcie siedziby CEBI

Naszym zadaniem było zaprojektowanie katalogu linii produktowej termostatów dla Cebi Poland.

Okładka katalogu oddziału brazylijskiego firmy Cebi

Okładka katalogu brazylijskiego oddziału

Założyliśmy aby nowy katalog był … 02 sierpnia 2011

Popularne modele długopisów reklamowych

Długopisy są przedmiotami codziennego użytku, dlatego tak wiele firm chętnie wykorzystuje je jako gadżety reklamowe. Jest to jedna z najtańszych form reklamy. W naszym katalogu znajdują się zarówno długopisy reklamowe plastikowe, jak i metalowe.

Prosto i ekonomicznie

Na długopisach plastikowych wykonujemy tylko znakowanie tampodrukiem w pełnych kolorach … 27 lipca 2011

Horses World - zadanie na lifting logo

Projekt został zrealizowany prawie rok temu, a naszym zadaniem było zaprojektowanie nowego logo dla sklepu Horses World.

Celem było odświeżenie wizerunku, ponieważ firma posiadała już swoje logo, które jednak wydawało się już nieco przestarzałe. Dotychczasowy symbol skomponowany był z pierwszych liter nazwy firmy oraz wizerunku głowy konia. Pod spodem znajdował się … 18 lipca 2011

Nowa oferta pamięci USB

Pendrive, czyli przenośna pamięć USB jest wyjątkowo atrakcyjnym produktem reklamowym. Te niewielkie, ale praktyczne urządzenia umożliwiające w prosty sposób przenoszenie i przechowywanie olbrzymiej ilości danych, ze względu na swoją użyteczność nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mając na uwadze powyższe, z wielką przyjemnością przedstawiamy nasz nowy … 12 lipca 2011

Sportowcu - Zakontraktuj się!

Wiele młodych osób na pewnym etapie rozwoju interesuje się sportem. Z czasem przychodzi moment, kiedy trzeba zastanowić się co dalej z karierą. Prawdopodobnie znaczna część talentów marnuje się z braku odpowiedniego otoczenia oraz prostych i oczywistych możliwości do dalszej gry. Aby do tego nie doszło, z pomocą przychodzą zakontraktowani.pl.

Witryna … 30 czerwca 2011

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/blog/16

no spam Brak SPAMu