Kubki reklamowe - przegląd modeli

Klientów poszukujących praktycznych gadżetów reklamowych zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem kubków. Mamy w swojej ofercie kubki ceramiczne  porcelitowe oraz ze szkła  (szronione),  o zróżnicowanych kształtach.

KLASYCZNY I MODNY

Najtańszym modelem jest tani kubek 035KM. Jego prosty, klasyczny kształt a zarazem bardzo duża powierzchnia reklamowa (można drukować praktycznie na całym kubeczku) sprawiają, że cieszy się on największym zainteresowaniem. Dostępność tego modelu w wielu różnych kolorach czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Pojemność tego kubka to 300 ml, dostępna jest również  wersja „small” – pojemność 200 ml (miniaturowy kubek Tomek), lub „big” – pojemność 450 ml (zwany jako Boss).

Biały kubek reklamowy Tomek

EKSTRAWAGANCKA FORMA

Klientom stawiającym na nietypowe rozwiązania proponujemy takie modele jak: 003KM, 011KM lub 012KM. Ich niebanalne kształty z pewnością zwrócą na siebie uwagę nawet najbardziej wymagających Klientów.

003KMKB 011KMB 012KMPB

KUBKI SZRONIONE

W swojej ofercie posiadamy również 3 modele kubków szronionych: model 040KSM, 041KSM oraz 042KSM. Są to kubki szklane, półprzeźroczyste, będące ciekawą alternatywą dla Klientów preferujących szkło. Kubki szronione należy myć ręcznie, nadruk nie jest odporny na mycie w zmywarkach.

041KSMSZ 042KSMSZ 040KSMSZ

NADRUK ZDJĘCIA

Często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi nadruku zdjęcia na kubkach. Istnieją tutaj dwie możliwości. Pierwszą jest nadruk metodą Art Print, która zapewnia  fotograficzną jakość oraz jaskrawe kolory nadruku. Jest to metoda idealna dla niskich nakładów, pozwalająca na zadrukowanie tylko zewnętrznej części kubka. Nadruk taki wykonujemy tylko na modelu 035KM. Dostępne opcje kolorystyczne: kubek biały z żółtym lub niebieskim wnętrzem, srebrny z białym wnętrzem, czarny z białym poddrukiem lub cały biały. Drugą techniką pozwalającą na umieszczenie zdjęcia to nadruk w kolorach CMYK kalką ceramiczną, za pomocą której możemy nanieść zdjęcie na wszystkich modelach kubków dostępnych w naszej ofercie. Pole nadruku uzależnione jest od konkretnego modelu kubka.

Kubek 035 KMB Art Print

Zamówienia realizujemy od minimalnego nakładu 36 sztuk. Istnieje również możliwość personalizacji kubka, wykonania nadruku na uchu, ściance wewnętrznej oraz na jego dnie. Zapraszamy do zapoznania się z kalkulatorem umieszczonym na naszej stronie , w którym po wybraniu konkretnego modelu, nakładu oraz nadruku wyświetli się aktualna cena wraz  z kosztami przesyłki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na kubki reklamowe. Pamiętajmy, że kubek reklamowy jest gadżetem łączącym oddziaływanie takich zmysłów jak wzrok, węch, smak i dotyk. Korzystają z niego wszyscy, bez wyjątku, dlatego klientowi pijącemu kawę  czy herbatę  z logiem wyeksponowanym na kubku na pewno na długo utrwali się w ono w pamięci.

08 sierpnia 2011

 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry