Jak łatwo wycenić kubki reklamowe?

Kubek z firmowym nadrukiem to nadal jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych wśród polskich firm. Świetnie nadaje się jako towarzysz porannej kawy i jednocześnie ciągle jest nośnikiem godnie prezentującym, np. firmowe logo.

Tak jak w przypadku pozostałych gadżetów reklamowych, jak np. pendrive czy smyczy z nadrukiem ostateczny wygląd kubka reklamowego zależy od dobrze przygotowanego projektu i wysokiej jakości nadruku. Możliwe są proste, jednokolorowe nadruki pokazujące monochromatyczne logo naszej firmy, jak i złożone z wielu kolorów, zaawansowane projekty składające się z grafiki w pełnych kolorach.

czytaj dalej
18 maja 2016

Oferta pracy dla programisty PHP

czytaj dalej
25 kwietnia 2016

Jak zadbać o wizerunek stacjonarnego serwisu elektroniki użytkowej?

Wyobraź sobie taką sytuację. Skończyłeś studia o kierunku związanym z elektroniką. Świetnie się czujesz z lutownicą w ręce i szybko stawiasz diagnozę w uszkodzonym sprzęcie elektronicznym. Po prostu – sprawnie je naprawiasz.

czytaj dalej
17 sierpnia 2015

NOWOŚCI na drugą połowę 2015 roku

Chcemy, aby oferta naszych kubków była ciekawa, a jednocześnie inspirująca. Wiemy, że atrakcyjne kubki reklamowe mają dużą moc i są pożądane przez naszych klientów. W tym celu, nieustannie pracujemy na d tym, aby w ofercie pojawiały się ich nowe modele. Przedstawiamy nowości na drugą połowę 2015 roku, które specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy. Są to kubki wyjątkowe, zarówno pod względem wizualnym, jak i cenowym. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, łączą w sobie modne wzornictwo z wysokimi właściwościami użytecznościowymi. Na każdym z proponowanych przez nas kubków, istnieje możliwość wykonania personalizowanego logo. Techniki, które wykorzystujemy do tworzenia nadruków, zapewniają trwałość i odporność na ścieranie, czyniąc kubek wygodnym i bardzo trwałym gadżetem reklamowym, potrzebnym w każdej firmie.

czytaj dalej
16 czerwca 2015

Nowe technologie zdobienia kubków i filiżanek

Tradycyjne metody znakowania kubków, jak nadruk z wypałem, zostały docenione przez naszych klientów. Ich największą zaletą jest trwałość oraz wysoki stopień dokładności odwzorowania wszystkich szczegółów projektu. Jednak, w celu podniesienia atrakcyjności oferty i udostępniania większej ilości metod znakowania ceramiki, przedstawiamy zupełnie nową technologię tworzenia nadruków - Crystal Touch.

czytaj dalej
20 maja 2015


 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry