OSTATNIO NA NASZYM BLOGU

700 lat Świętochłowic - logo

Obecny rok jest datą symboliczną dla mieszkańców Świętochłowic, gdyż właśnie mija 700 lat od pierwszej historycznej wzmianki o tym mieście. Z okazji okrągłej rocznicy powstania miasta poproszeni zostaliśmy o zaprojektowanie znaku na tę okazję.

W głowach mieliśmy obraz typowych znaków powstających na tego typu rocznice. Zwykle większość z nich to jednakowe … 14 lutego 2013

Historia pamięci przenośnych

Każdy używa, a nie każdy wie jak to się stało, że pamięci przenośne na dobre zagościły w naszej codzienności. Pomijamy fakt, że zapisu danych używano już w starożytności przez malunki na ścianach ;) Skupimy się na erze nowożytnej – pamięciach przenośnych dla komputerów.

Protoplastą pendriva, jest taśma dziurkowana wymyślona przez Konrada Zuse, … 06 lutego 2013

Nowe logo i identyfikacja wizualna Getin Banku

W ostatnim czasie Getin Bank przedstawił nowe logo oraz identyfikację wizualną.

Nowe logo Getin banku

Prawdę mówiąc bardzo przypadło nam do gustu nowe logo. Sprytne użycie strzałki daje możliwość stosowania tego elementu w identyfikacji wizualnej. W połączeniu z użytym odcieniem koloru zielonego całość daje bardzo interesujące oraz charakterystyczne … 30 stycznia 2013

Dlaczego powstała marka AVENIDO?

Tak ma wyglądać nowo powstający budynek z przeznaczeniem wynajmu powierzchni dla firm. Powstaje on na granicy Piekar Śląskich oraz Bytomia:

Inwestorem jest firma inMIX, która do tej pory zajmowała się głównie sprzedażą AGD i sprzętu elektronicznego.

Ponadto firma działała również aktywnie na rynku nieruchomości, posiadając kilka … 23 stycznia 2013

Projekt logo - Dieto Centrum

Dawno, dawno temu...Tak moglibyśmy zacząć nasz kolejny wpis dotyczący pewnej realizacji logo. Tak się jakoś złożyło, że wcześniej nie mieliśmy do tego głowy. Przyszedł w końcu czas, aby to nadrobić i zaprezentować efekt naszej pracy.

Zlecenie jakie otrzymaliśmy dotyczyło liftingu logo dla Centrum Dietetyki i Kształtowania Sylwetki. Naszym zadaniem było wprowadzenie … 17 stycznia 2013

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/blog/10

no spam Brak SPAMu
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $1 kodeksu cywilnego. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Koszty transportu nie są wliczone w cenę, chyba że podano inaczej.