PROJEKTOWANIE LOGO

Chcemy stworzyć niesamowite logo dla Twojej działalności. Nie limitujemy ilości przedstawionych propozycji.

Wyślij zapytanie
Nie zwlekaj z budową swojego wizerunku

Konsekwentnie stosując logo znacząco poprawisz wizerunek Twojej firmy. Jeśli Twoi klienci widzą chaos w Twoim wizerunku, to samo mogą pomyśleć o Twoich usługach i produktach. Nie pozwól im na to.

Projektowanie logo

OTRZYMASZ LOGO:

  • praktyczne – abyś bez problemu mógł z niego korzystać w każdej sytuacji,
  • estetyczne – aby podobało się Tobie oraz wszystkim mającym przyjemność je oglądać,
  • unikatowe oraz wyjątkowe – aby nikt nie pomylił Twojej firmy z inną.

Bez limitów - nie masz się czego obawiać

Nie limitujemy ilości przedstawionych propozycji oraz wprowadzanych korekt - nie musisz obawiać się że, przygotowany przez nas znak nie będzie spełniał Twoich oczekiwań - pracujemy do skutku nad osiągnięciem efektu, który będzie satysfakcjonował Ciebie oraz nas.

Twoja firma potrzebuje jednego logo - nie kilku - dlatego zazwyczaj koncentrujemy nasze siły na przygotowaniu małej ilości świetnych, dopracowanych oraz przemyślanych propozycji, niż na przygotowaniu parunastu „znaczków”, z których wybierzesz jeden. Koncentracja oraz skupienie uwagi są kluczem do sukcesu.

Czas potrzebny na przygotowanie pierwszych propozycji wynosi do 10 dni roboczych. Jeśli przedstawiony projekt logo będzie wymagał korekt do zakończenia realizacji potrzebne będzie kilka dodatkowych dni.

Po zakończeniu prac otrzymasz:

  • logo w wersjach pozwalających na jego umieszczenie na stronie, dołączenie do maila, druk, etc. Dostarczone przez nas formaty są akceptowane przez firmy zajmujące się znakowaniem oraz drukiem,
  • księgę znaku, w której opisujemy jak poprawnie stosować logo a czego się wystrzegać.

Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, bardzo chętnie wykonamy również spójną identyfikację wizualną Twojej firmy. Wspieramy Cię w poprawnym stosowaniu znaku – damy Ci wskazówki czego unikać oraz na czym się skoncentrować, aby maksymalnie wykorzystać potencjał znaku.

Dodatkowe informacje:

Dostarczamy pliki w wersjach jpg, png, gif (po kilka rozmiarów każdy) oraz wektorowo w formatach ai, cdr. Księgę znaku wysyłamy w wersji pdf. Wszystkie te dane otrzymasz drogą e-mailową oraz na CD jeśli tylko o to poprosisz.

Wraz z uregulowaniem płatności utrzymujesz pełne prawa autorskie do wykonanego znaku. Zastrzegamy sobie jedynie możliwość wykorzystania go w naszych materiałach reklamowych, abyśmy mogli się pochwalić jak dobrą pracę dla Ciebie wykonaliśmy.

Gratis otrzymasz:

  • Projekt wizytówki
  • Poradnik gdzie oraz w jaki sposób stosować swoje logo

Koszt:

2200 zł netto

Pobieramy 50% zaliczki przed rozpoczęciem pracy.

Skontaktuj się z nami
Nie zwlekaj z budową swojego wizerunku

Przed rozpoczęciem prac poprosimy o wypełnienie kwestionariusza, który pozwoli nam wykonać projekt najlepiej jak jest to możliwe. Następnie otrzymasz wykonane propozycje, które będą bazą do dalszej pracy.

NASZE REALIZACJE
Projektowanie logo Bytom dla MICROCHIP
MICROCHIP
Bytom
Projektowanie logo Kielce dla Strefa Światła
Strefa Światła
Kielce
Projektowanie logo Kielce dla MCODE
MCODE
Kielce
Projektowanie logo Przyborowo dla Kompleks ubezpieczenia
Kompleks ubezpieczenia
Przyborowo
Projektowanie logo Gdańsk dla IMK Invest House
IMK Invest House
Gdańsk
Projektowanie logo Katowice dla DietoCentrum
DietoCentrum
Katowice
Projektowanie logo Bytom dla AVENIDO
AVENIDO
Bytom
Projektowanie logo Katowice dla JJ Soft
JJ Soft
Katowice
Projektowanie logo Biała dla MS Engineering
MS Engineering
Biała
CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/kreacja-wizerunku/projektowanie-logo

no spam Brak SPAMu
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $1 kodeksu cywilnego. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Koszty transportu nie są wliczone w cenę, chyba że podano inaczej.