Chorzów

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Chorzów

Poniżej pokazujemy listę realizacji, które stworzyliśmy dla klientów z miasta Chorzów i okolic.

Chętnie zajmiemy się się kompleksową obsługa reklamową firm. Zapraszamy wszystkich z tego rejonu do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszej siedzibie, lub w ustalonym przez Państwa miejscu.

Chętnie doradzamy i odpowiadamy na każde wątpliwości oraz zaproponujemy pomysły umożliwiające osiągnąć sukces w Państwa działalności.

Na naszej witrynie internetowej pokazujemy prace, które wykonaliśmy. Poniżej prezentujemy kilka z nich, dotyczące Państwa lokalizacji.

Naszym celem jest tworzenie silnych marek. Wykonujemy prace zaczynając od szeroko rozumianej strategii marketingu poprzez tworzenie identyfikacji firmy, logo oraz każdych materiałów reklamowych niezbędnych do skutecznego prowadzenia Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Naszą zasadą, jest pracować w taki sposób, aby efektem finalnym była obustronna korzyść.

zachęcamy również do odwiedzenia bloga gdzie dzielimy się wiedzą na temat sprawnego prowadzenia biznesu zarówno tego tradycyjnego jak i biznesów bazujących na handlu w Internecie czy e-biznesie. Na blogu opisujemy też wybrane z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry