Gdańsk

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Gdańsk

Poniżej wyświetlamy listę realizacji, które wykonaliśmy dla firm z miasta Gdańsk i okolic.

Chętnie zajmiemy się się pełną obsługą firm. Zachęcamy wszystkich z tego rejonu do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszej siedzibie, lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie wątpliwości oraz zaproponujemy rozwiązania pozwalające osiągnąć sukces w biznesie.

W naszej witrynie pokazujemy nasze zrealizowane prace. Poniżej prezentujemy kilka wybranych z nich, dotyczące Państwa lokalizacji.

Naszą ambicją jest budowanie silnych marek. Realizujemy prace zaczynając od szeroko pojętej strategii marketingu poprzez stworzenie identyfikacji firmy, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych przydatnych do skutecznego funkcjonowania Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Zawsze staramy się wykonywać prace w taki sposób, aby efektem finalnym była dwustronna korzyść.

Zapraszamy również do przeglądania firmowego bloga gdzie dzielimy się ciekawostkami na temat sprawnego reklamowania firmy zarówno tego tradycyjnego jak i biznesów bazujących na sprzedaży w Internecie czy e-biznesie. Na blogu omawiamy również wybrane z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry