Katalog pendrive reklamowych z nadrukiem lub grawerem

Średnia ocena naszych usług wystawiona przez naszych klientów to 4.8/5 (głosowało 147 klientów)

Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty (wraz z cennikiem) tanich pamięci USB z nadrukiem lub grawerem. Katalog z możliwościami sortowania znacznie ułatwia wyszukanie odpowiedniego produktu.

Zobacz nasz test pamięci USB o pojemności 8GB

Nadruk oraz grawer z logo

Oferujemy pendrive z grawerem lub nadrukiem według dowolnego projektu. Możesz dostarczyć nam wytyczne, a my zajmiemy się resztą - przygotujemy projekt oraz pokażemy Ci wizualizację przed zleceniem.

Szeroka gama pojemności pendrivów - od 4GB do 64GB

Możesz wybrać dowolną pojemność ofertowanych przez nas pamięci USB - od najmniejszych 4GB poprzez popularne 8GB, 16GB aż do 32 lub 64GB. Oferujemy wybrane modele o prędkości łącza do 600MB/s - USB 3.0 lub standardowe USB 2.0

Najważniejsze informacje o realizacji zamówień na pendrivy

Długość zrealizowania zamówienia

Naliczanie terminu realizacji rozpoczyna się od chwili akceptacji projektu nadruku na pendrive. W standardowym trybie produkcja trwa on do 7 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest wykonanie realizacji w krótszym czasie, jednak opcja ta jest dodatkowo płatna a wysokośc opłaty jest do uzgodnienia po wcześniejszym kontakcie.

Różnorodność modeli

W obecnej ofercie posiadamy ponad 50 różnych modeli pamięci USB. Pendrive reklamowe, które oferujemy są zróżnicowane pod względem kształtu i wielkości. Dodatkowo większość z nich posiada wiele wersji kolorystycznych, co jest bardzo ważne przy doborze odpowiednich barw całości projektu. Część modeli posiada wykonaną z różnych materiałów obudowę. Jako producent dbamy zarówno o najwyższą jakość produktów jak i o to aby nadruk był wykonany z najwyższą precyzją. Pojemności gadżetów wahają się od 512MB do 32 GB. Szczegółowe informacje o produktach takie jak: wersje kolorystyczne, wymiary i pojemność; dostępne są na poświęconych im podstronach.

Sposoby znakowania pendrive z logo

Sposób znakowania pendrive uzależniony jest od modelu i materiału, z którego został wykonany. Pendrive mogą być znakowane przy użyciu dwóch metod: graweru lub nadruku.


Działamy wysyłkowo na terenie całej Polski oraz Europy

Nasze pendrive reklamowe trafiły do takich miast jak - Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Bielsko-Biała, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Czeladź, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin.

 
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry