OSTATNIO NA NASZYM BLOGU

Jak analizować statystyki odwiedzin na stronie www

Regularnie

Zdecydowanie odradzamy codzienną poranną analizę aby odpowiedzieć sobie na pytanie ile to osób odwiedziło wczoraj naszą stronę internetową. Statystyki jak sama nazwa wskazuje zbierają dane statystyczne i należy rozpatrywać je w takim kontekście oraz unikać wyciągania wniosków jedynie z ich bardzo ograniczanego fragmentu.

Z drugiej strony bardzo … 14 maja 2012

Kampanie AdWords - mity i najczęściej popełniane błędy

W jednym z poprzednich notek (Jak reklamować stronę www) pisaliśmy iż jedną z form reklam, które warto rozważyć są linki sponsorowane. Spróbujmy rozwinąć ten temat oraz opowiedzieć na temat najczęstszych błędów popełnianych podczas używania AdWords.

Mit #1 “Nie chcę kupować linków, bo nikt w nie nie klika. Ja nie klikam.”

Jest … 27 kwietnia 2012

O kolorach słów kilka

O kolorach

W jednym z poprzednich artykułów próbowaliśmy dać kilka wskazówek, aby ułatwić czytelnikowi zaprojektowanie swojego logo. Oczywiście najważniejszy jest pomysł, ale jest również kilka aspektów projektu, które mogą sprawić, że znak będzie jeszcze lepszy! Jednym z nich jest właściwy dobór kolorów. Teoretycznie sprawa … 23 kwietnia 2012

Nowy projekt, nowe logo - SILTEM

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla firmy Siltem zajmującej się automatyką przemysłową, aparaturą elektroniczną i podzespołami elektronicznymi. W uzupełnionym briefie otrzymaliśmy wytyczne, aby wykorzystać w projekcie konkretne kolory: czerwony i niebieski. Dostaliśmy również poprzednią wersję loga firmy, które nie było jednak używane:

SILTEM - dotychczasowe logo firmy

Bardzo … 06 kwietnia 2012

Jaki pendrive reklamowy wybrać?

Pamięci przenośne USB już dawno zadomowiły się u każdego z nas jako przedmiot codziennego użytku. W podstawowym zakresie używamy ich do przenoszenia dokumentów, plików PDF, zdjęć czy utworów muzycznych. Zaawansowani użytkownicy "patyków" mogą skorzystać z przenoszenia mobilnych wersji aplikacji lub nawet stworzyć dysk startowy. Ich zaletą w … 22 marca 2012

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/blog/13

no spam Brak SPAMu