Premiera nowych modeli kubków

Od kwietnia w naszej ofercie będą dostępne nowe modele kubków reklamowych. Już dziś przedstawiamy kilka z nich.

KUBEK 056 KMB

Kubek ten został nagrodzony II miejscem w konkursie Gifts of the Year 2013.

Cylindryczny kształt kubka został uatrakcyjniony nietypowym, kwadratowym uchem. Dzięki temu zyskał nowoczesny designe. Kubek jest dostępny tylko w kolorze białym jednak dużym plusem jest możliwość wyboru koloru ucha (żółte, pomarańczowe, czerwone, niebieskie, czarne). Kolejną zaletą jest pojemność kubka – 250 ml – czyli tyle co w standardowej szklance.

czytaj dalej
27 marca 2013

Sklep internetowy idący z duchem czasu

Sklep SiSi.pl to system sprzedaży internetowej działający w branży odzieżowej. Oferuje szeroki asortyment produktów wiodących producentów stawiając na krótki czas realizacji zamówienia.

czytaj dalej
20 marca 2013

Logo dla firmy Safelog.pl

Tym razem naszym zadaniem było stworzenie logo dla nowo powstającej firmy Safelog.pl. Dziedziną działalności tej firmy są usługi związane z bezpieczeństwem danych osobowych i informacji w e-biznesie.

czytaj dalej
13 marca 2013

Kontrowersyjne reklamy

Reklama – informacja połączona z pewnego rodzaju komunikatem, który ma na celu w znacznej części zachęcić do zakupu pewnego towaru lub usługi. Czym jednak jest dobra reklama?
Zapewne każdy z czytelników zgodzi się, że dobra reklama to taka, która dobrze utrwala wskazaną markę i logo w świadomości oraz wzbudza pozytywne odczucia: radość, śmiech, miłość czy zainteresowanie. W dzisiejszych czasach rynek reklamowy jest - co tu dużo mówić - trudny. Za każdym rogiem znajdziemy Billboard, w radiu usłyszymy przerywnik reklamowy, a w telewizji zobaczymy spot czy tzw. „product placement”. Natłok informacji podnosi poprzeczkę dla agencji reklamowych, które prześcigają się w wymyślaniu coraz to skuteczniejszych sposobów przekazu.

czytaj dalej
27 lutego 2013

Zabezpieczenie pendrive przed wirusami

Jednym z najczęstszych sposobów przenoszenia wirusów pomiędzy komputerami są pendrive. Na tego typu zagrożenia najbardziej narażone są osoby, które swoich pamięci przenośnych używają na komputerach ogólnodostępnych czyli na uczelniach czy w kafejkach internetowych. Po wizycie w takim miejscu i powrocie do prywatnego komputera, może okazać się że za pośrednictwem pendrive przynieśliśmy wirusa. Jak się przed tym zabezpieczyć?

czytaj dalej
20 lutego 2013

 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry