Realizacja folderów reklamowych dla CEBI Poland

Spółka CEBI Poland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji komponentów przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Siedziba firmy Cebi

Wykonane przez nas zdjęcie siedziby CEBI

Naszym zadaniem było zaprojektowanie katalogu linii produktowej termostatów dla Cebi Poland.

Okładka katalogu oddziału brazylijskiego firmy Cebi

Okładka katalogu brazylijskiego oddziału

Założyliśmy aby nowy katalog był prosty, czytelny i nowoczesny. Zaproponowaliśmy odejście od dotychczasowej formy graficznej. W początkowym projekcie zamierzaliśmy zrezygnować z przedstawiania kuli ziemskiej i krążących wokół niej elementów. Koncepcja ta nie została jednak zaakceptowana i motyw ten ponownie znalazł się na okładce katalogu.

Folder reklamowy firmy Cebi

Katalog ten dotyczy jednej z kilku oferowanych serii produktów - termostatów. Z myślą o przyszłej współpracy staraliśmy się stworzyć uniwersalną formę kompozycji katalogu, która stanie się  bazą dla folderów reklamowych prezentujących inne produkowane przez firmę produkty. Dzięki koncepcji stałego podziału stron wprowadziliśmy czytelność i przejrzystość prezentowanych elementów. Dodatkowym motywem porządkującym całość jest legenda przy każdym z produktów. Zaprojektowane przez nas ikonki przejrzyście opisują zastosowanie każdego elementu.

Wnętrze folderu reklamowego

Ikony w folderze reklamowym firmy Cebi

W związku z tym, że każdy kolejny katalog dotyczyłby innych produktów, postanowiliśmy wprowadzić pewne stałe elementy graficzne charakteryzujące dany folder. W celu takiego rozróżnienia zdecydowaliśmy się użyć koloru, tak by w przyszłości łatwiej było odszukać dany produkt. Tak więc w pierwszym z nich, dotyczącym termostatów, na krawędziach stron użyty został kolor niebieski. Jest on widoczny, gdy katalog włożony jest do segregatora, co daje możliwość szybkiego odszukania katalogu konkretnych produktów. Dodatkowym elementem identyfikującym kolejne części mają być zaprojektowane przez nas proste symbole przedstawiające daną grupę produktów, w tym przypadku termostaty.

Folder firmowy w segregatorze

Wersje kolorystyczne folderów

Wersje kolorystyczne folderów, dla przyszłych linii produktów

Ponadto naszym zadaniem było wykonanie wszystkich zdjęć do katalogu. Minimalistyczny projekt graficzny folderu wymagał najlepszego przedstawienia oferowanych produktów.

Zdjęcia bezcieniowe do folderu

Wykonane przez nas zdjęcia bezcieniowe
02 sierpnia 2011

 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry