Popularne modele długopisów reklamowych

Długopisy są przedmiotami codziennego użytku, dlatego tak wiele firm chętnie wykorzystuje je jako gadżety reklamowe. Jest to jedna z najtańszych form reklamy. W naszym katalogu znajdują się zarówno długopisy reklamowe plastikowe, jak i metalowe.

Prosto i ekonomicznie

Na długopisach plastikowych wykonujemy tylko znakowanie tampodrukiem w pełnych kolorach pantone. Dla osób poszukujących prostych i ekonomicznych rozwiązań proponujemy długopis plastikowy model 233 XI. Jego atutem jest prosty kształt i szeroka gama kolorystyczna klipsów. Długopis ma biały korpus i kolorowy transparenty klips, dzięki czemu wyeksponowane logo będzie wyrazistą formą reklamy.

Długopis reklamowy model 233 XI

Większy budżet - z klasą!

Klientów, pragnących przeznaczyć większy budżet na zakup materiałów reklamowych zachęcamy do modelu 0226 XII. Długopis ten ma plastikowy korpus dostępny w siedmiu kolorach oraz plastikowy srebrny klips. Wypełnienie i pierścień są chromowane. Jego innowacyjny kształt sprawia, że długopis - chociaż plastikowy - jest bardzo elegancki. Model ten jest również dostępny w opcjach przedstawionych na poniższych zdjęciach:

Elegancki długopis reklamowy model 0226 XII

Takie kombinacje kolorystyczne pozwalają na dopasowanie długopisu pod konkretny projekt nadruku.

Metalowy kompromis jakości i ceny

W naszym katalogu znajdują się również długopisy metalowe, na których wykonujemy znakowanie tylko w postaci graweru laserowego. Najpopularniejszym modelem metalowym z naszej oferty - również ze względu na niską cenę - jest długopis 0242 YI. Jego prosty kształt sprawia, że długopis nadaje się do reklamowania każdej firmy, niezależnie od branży. Posiada aluminiowy korpus dostępny w 6 kolorach, klips, końcówka i ozdobne pierścienie są srebrne.

Długopis metalowy model 0242YI

Dla wymagających

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy długopis 253 YI, który jest wykonany z chromowanego metalu, pokrytego gumowym tworzywem. Grawer na tym modelu może być matowy lub błyszczący. Ze względu na to, że klips i pozostałe wykończenia wykonane są z połyskującego metalu polecamy grawer błysk – lepiej wkomponuje się w długopis niż matowe znakowanie.

Długopis metalowy model 253YI

27 lipca 2011

 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry