Jaki kubek z nadrukiem wybrać?

Chcesz reklamować swoją firmę za pomocą kubków z nadrukiem, ale zastanawiasz się jaki wybrać? Pamiętaj, że komunikacja wizualna firmy musi być spójna. Oznacza to, że kubek musi pasować do tego jak wyglądają inne reklamy, logo, kolorystyka, ale przede wszystkim musi pasować do charakteru działalności. Zastanów się co sprzedajesz klientom i jaki kubek najbardziej pasuje do oferowanej usługi. Poniżej przedstawiliśmy kilka naszych przykładowych propozycji.

1. Jeżeli firma zajmuje się architekturą, lub wystrojem wnętrz, kubek powinien mieć ciekawy kształt, intrygować i ukazywać kreatywność.

 

Kubek EDGE (068KMB)

Na pierwszy rzut oka może się wydawać prosty, ale szybko dostrzegamy nietypowy kształt. Wielokątna bryła, połączona z okrągłym wnętrzem idealnie pokazuje, jak ważny jest kreatywny lecz prosty projekt.

 

 

Kubek SWING LUNCH SET (007KMB)

Jeśli szukasz czegoś bardziej zauważalnego, proponujemy kolejny kubek z ciekawym kształtem, ale dodatkowo wyposażony w oryginalny talerzyk. Nadruk na takim zestawie na pewno nie pozostanie niezauważony i zapadnie w pamięć na dłużej.

2. Jeśli firma zajmuje się sportem, kupek nie powinien być zbyt poważny, ani kojarzyć się z pracą. Lepsze będą konotacje ze swobodą, ruchem i czasem wolnym.

Kubek HEROS (018KMB)

Praktyczny, a jednocześnie wyróżniający się, dzięki nietypowemu uchwytowi. Idealny dla klubu piłkarskiego i wszystkich fanów piłki nożnej. Zapewnia przykucie uwagi.

 

Kubek SOFTY (051KMB)

Dzięki silikonowej nakładce kubek pewnie trzyma się podłoża i nie wygląda zbyt oficjalnie. Nakładkę można wybrać spośród 6 różnych kolorów, więc łatwo dopasować jakąś do swojego logo. Idealny na herbatę po dniu pełnym aktywności.

 

3. Jeśli firma zajmuje się modą, lub urodą, ważna jest estetyka. Kubek powinien być kobiecy i zgodny z obowiązującymi trendami. Musi kojarzyć się z dobrym wyglądem.

Kubek PEAK (081KMB)

Wysoki i smukły, od razu przywołuje na myśl skojarzenia z pięknem. Jakikolwiek napój podany
w takiej formie, nabierze nowego charakteru. Wyrazisty, kobiecy, a jednocześnie funkcjonalny.

 

 

Kubek PLAY (082KMB)

Ten model stał się niedawno bardzo pożądany. Duża powierzchnia nadruku sprawia, że można nadać mu dokładnie taki wygląd i styl  jaki chcemy. Również na porcelanowej pokrywce możemy umieścić nadruk. Elegancka alternatywa dla kubków papierowych.

 

4. Jeżeli firma zajmuje się transportem, dobrze gdyby kubek też się z nim kojarzył i skupiać wzrok na logo firmy.

Kubek SPEEDY (019KMB)

Ten model nie pozostawia wątpliwości jeżeli chodzi o skojarzenia. Firma transportuje dosłownie wszystko, nawet kawę klienta. To zabawne rozwiązanie, ale na pewno skuteczne w zdobywaniu uwagi.

 

Kubek Play and Go (083KMB)

Jeżeli szukamy czegoś bardziej stonowanego, możemy wybrać model idealnie nadający się do auta, który klient zabierze ze sobą w podróż. Silikonowa pokrywka i opaska dostępne są w różnych kolorach, możemy je więc dopasować do kolorystyki używanej przez firmę.

 

 

5. Firma zajmująca się opieką nad dziećmi, powinna pokazać, że stawia na dobrą zabawę. Nudne kubki nie są najlepszym rozwiązaniem, lepiej sprawdzą się nietypowe modele.

Kubek X-MAN (088KMPCZ)

Ten model na pewno nie można nazwać nudnym. Uchwyt w kształcie człowieczka zaglądającego nam do kubka na pewno spodoba się dzieciom i rodzicom którzy będą postrzegać firmę jako kreatywną.

 

Kubek EASY (067KMB)

Czasem warto postawić na ciekawy dodatek. Łyżeczka w zestawie to proste rozwiązanie które sprawia, że zwykły kubek nabiera charakteru. Taki gadżet przydałby się wielu osobom, ale szczególnie zachwycone będę dzieci, dla których wszystko staje się zabawą.

 

6. Banki, lub kancelarie adwokackie, powinny zdecydować się na poważniejsze modele, by podkreślić, że traktują klienta poważnie i są firmami godnymi zaufania.

Kubek ILONA (020KMB)

Prosty model, stanowiący idealne tło pod logo, ponieważ nie odciąga od niego uwagi. Funkcjonalny i stosowny do każdej okazji.

 

Kubek CEZAR SET (029KMKMZBB)

Kubek pokryty jest marmurowym szkliwem, co sprawia, że wygląda niezwykle elegancko i kojarzy się z luksusem. Firma reklamująca się na tego typu gadżetach sprawia wrażenie pewnej i stawiającej na jakość usług.

 

Jeżeli po przejrzeniu katalogów nadal nie jesteś pewny na jakich kubkach chcesz się reklamować, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy rozwiązania dostosowane do Twojej firmy.

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/blog/w/84/jaki-kubek-z-nadrukiem-wybrac

no spam Brak SPAMu
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $1 kodeksu cywilnego. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Koszty transportu nie są wliczone w cenę, chyba że podano inaczej.