Bydgoszcz

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Bydgoszcz

Poniżej prezentujemy listę realizacji, które utworzyliśmy dla firm z miasta Bydgoszcz i miast okolicznych.

Bardzo chętnie zajmiemy się się całościową obsługą firm. Zapraszamy wszystkich z tego rejonu do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszej siedzibie, lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Chętnie doradzamy i odpowiadamy na wszystkie wątpliwości oraz zasugerujemy pomysły umożliwiające osiągnąć sukces w biznesie.

Na naszej stronie prezentujemy prace, które wykonaliśmy. Poniżej prezentujemy kilka wybranych z nich, dotyczące Państwa miasta.

Naszą ambicją jest tworzenie świetnych identyfikacji. Wykonujemy prace zaczynając od szeroko rozumianej strategii marketingowej poprzez tworzenie identyfikacji firmy, logo oraz każdych materiałów reklamowych niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Zawsze staramy się wykonywać prace w taki sposób, aby jej efektem końcowym była obustronna korzyść.

Zapraszamy również do czytania firmowego bloga gdzie dzielimy się wiedzą na temat sprawnego prowadzenia biznesu zarówno tego tradycyjnego jak i biznesów bazujących na sprzedaży w sieci czy e-biznesie. Na blogu opisujemy też wybrane z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry