Kubek reklamowy z nadrukiem. Chcę zamówić! Ale jak?

Wpadłeś na pomysł zamówienia kubków reklamowych i nie wiesz jak go zrealizować? Poniższy tekst rozwieje Twoje wątpliwości ;)

Pierwszy etap to pomysł na kubek, jak ma wyglądać i jaką formę reklamy zawierać. Drugi etap to wybór kubka. Na naszej stronie jest ich bardzo duży wybór, klasyczne, małe, duże, białe i kolorowe. Dobrze na tym etapie zdecydować czy kubek ma być bardziej fukcjonalny czy finezyjny.
Tu wybór kubka zazwyczaj powiązany jest z pomysłem nadruku, im prostszy kształt kubka tym większe pole nadruku dla Twojego projektu. Klienci mają przeróżne wyobrażenia – jedni chcą klasyki i funkcjonalności a innych będzie satysfakcjonowała ekstrawagancja.

Kubki z nadrukiem - oferta

Teraz czas na Ofertę. Na naszej stronie (sprawdź katalog kubków z nadrukiem on-line) można poglądowo wycenić dowolny model kubka, jednakże jest to tylko informacja wstępna i nie stanowi oferty. Kalkulator nie posiada naszego doświadczenia i wiedzy, dlatego też każdy projekt wyceniamy indywidualnie.
Ten etap jest zdecydowanie najważniejszy. On decyduje o tym co dla nas najcenniejsze – satysfakcji Twojej i naszej. Zawsze staramy się dopasować ofertę finansowo, najkorzystniej jak tylko się da dla Klienta. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam dobrać odpowiednią technikę nadruku, która ma wpływ na cenę.
Dlatego warto porozmawiać, komunikatory nie zastąpią telefonicznej rozmowy, w której wyjaśniamy wszystkie niejasności a niejednokrotnie wspólnie znajdujemy nowe i jeszcze ciekawsze rozwiązania.

Katalog kubków reklamowych

Po „uszyciu” oferty na miarę dla Klienta wysyłamy Formularz Zamówienia do akceptacji. To jest potwierdzenie wszystkich warunków i ustaleń dla obu stron. Na jego podstawie też sporządzamy pro formę lub fakturę do zapłaty.

Wizualizacja. Czy zobaczę jak będzie wyglądać kubek przed realizacją?

Na tym etapie wykorzystujemy przesłane od Ciebie pliki wektorowe logotypu lub grafiki do nadruku, czyli te z rozszerzeniem cdr., ai., pdf. , aby nasz grafik mógł przygotować dla Ciebie graficzną wizualizację kubka. Akceptacja wizualizacji jest drugim ważnym elementem zamówienia - bez Twojej zgody nie zrealizujemy tego zlecenia.
Jeśli nie masz plików wektorowych to też nie jest problem, nasz grafik za dopłatą przerysuje na krzywe Twój projekt. Płacisz za stworzenie pliku wektorowego i otrzymujesz go na własność. Będziesz mógł potem wykorzystać go do innych projektów czy nadruków.

Realizacja zamówienia. Ile to trwa?

Teraz, kiedy wiesz już jak będzie wyglądał Twój kubek i mamy Twoją wpłatę – wysyłamy zamówienie na produkcję. Tutaj też chwilkę to musi potrwać, ponieważ kolejni graficy sprawdzają projekt.
Kiedy wszystko jest ok kubki się produkują :)

Standardowy czas realizacji to 15 dni roboczych, jednak na specjalne potrzeby Klienta możemy za dopłatą ten czas krócić do 7 lub 5 dni. W tym przypadku zawsze taką możliwość potwierdzamy na produkcji, bo zależy to od ilości zleceń, które są właśnie realizowane.
Gotowe kubki wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Jeśli mieszkasz w pobliżu i chcesz je osobiście odebrać z naszego biura to nie ma problemu, miło będzie nam się z Tobą zobaczyć.

Na każdym etapie zamówienia nasz dział handlowy jest do dyspozycji. Szczególnie telefonicznej, bo tak najszybciej i najłatwiej rozwiązuje się problemy i przekazuje informacje.

I najważniejsza dla nas i dla Ciebie informacja – największy nacisk stawiamy na jakość, nie tylko produktu ale też obsługi i komunikacji. Sprawna i konkretna komunikacja buduje zaufanie i dobre relacje, takie na jakich wszystkim nam zależy :)

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/blog/w/88/kubek-reklamowy-z-nadrukiem-chce-zamowic-ale-jak

no spam Brak SPAMu
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $1 kodeksu cywilnego. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Koszty transportu nie są wliczone w cenę, chyba że podano inaczej.