Wrocław

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Wrocław

Poniżej prezentujemy nasze prace, które utworzyliśmy dla firm z miasta Wrocław i okolic.

Chętnie zajmiemy się się kompleksową obsługa reklamową firm oraz instytucji. Zapraszamy wszystkich z tego rejonu do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszy biurze, lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości oraz zasugerujemy rozwiązaia umożliwiające osiągnąć sukces w Państwa działalności.

Na naszej witrynie internetowej pokazujemy prace, które wykonaliśmy. Poniżej prezentujemy kilka wybranych z nich, dotyczące Państwa miasta.

Naszym celem jest tworzenie silnych marek. Realizujemy prace zaczynając od szeroko rozumianej strategii marketingu poprzez stworzenie identyfikacji firmy, logotypów oraz wszystkich innych materiałów reklamowych potrzebnych do skutecznego prowadzenia Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Zawsze wykonujemy prace w taki sposób, aby efektem końcowym była dwustronna korzyść.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego firmowego bloga gdzie dzielimy się ciekawostkami na temat sprawnego prowadzenia firmy tradycyjnego jak i biznesów bazujących na sprzedaży w sieci czy e-usługach. Na blogu opisujemy również ciekawsze z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry