Łódź

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Łódź

Poniżej pokazujemy realizacje, które utworzyliśmy dla firm z miasta Łódź i miast okolicznych.

Chętnie zajmiemy się się całościową obsługa reklamową firm oraz instytucji. Zachęcamy wszystkich z tego obszaru do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszym biurze, lub w ustalonym przez Państwa miejscu.

Chętnie doradzamy i odpowiadamy na wszystkie pytania oraz zaproponujemy pomysły umożliwiające osiągnąć sukces w Państwa działalności.

Na naszej witrynie internetowej pokazujemy nasze zrealizowane prace. Poniżej prezentujemy kilka wybranych z nich, dotyczące Państwa miasta.

Naszą ambicją jest tworzenie świetnych identyfikacji. Wykonujemy prace zaczynając od szeroko rozumianej strategii marketingowej poprzez tworzenie identyfikacji firmy, logotypów oraz wszystkich innych materiałów reklamowych potrzebnych do sprawnego działania Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Zawsze pracujemy w taki sposób, aby efektem finalnym była obustronna korzyść.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga gdzie dzielimy się wiedzą na temat sprawnego reklamowania biznesu zarówno tego tradycyjnego jak i biznesów bazujących na sprzedaży w Internecie czy e-usługach. Na blogu opisujemy też wybrane z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry