FILIŻANKI REKLAMOWE

NASZE REALIZACJE
Filiżanki reklamowe Gdynia dla Nord Logistic
Nord Logistic
Gdynia
Filiżanki reklamowe Myszków dla Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Myszków
Filiżanki reklamowe Poznań dla ProRegio
ProRegio
Poznań
Filiżanki reklamowe Nowy Sącz dla GOLD PARTNER Sp. z o.o.
GOLD PARTNER Sp. z o.o.
Nowy Sącz
Filiżanki reklamowe Gdynia dla Nord Logistic
Nord Logistic
Gdynia

JAK ZAMÓWIĆ FILIŻANKI Z FIRMOWYM LOGIEM?

Działamy wysyłkowo na terenie całej Polski i Europy

Nasze filiżanki reklamowe trafiły to takich miast jak: Poznań, Myszków, Gdynia, Kliniska Wielkie, Nowy Sącz

Czas trwania realizacji

Standardowo czas trwania realizacji wynosi około 15 dni roboczych. Oferujemy również wykonanie zamówienia w trybie ekspresowym (dodatkowo płatne) - wtedy czas wykonania gadżetów wynosi około 5 dni roboczych. Prosimy o każdorazowe określenie wymogów dotyczących terminów w przypadku zamówień wymagających produkcji przed określoną datą np. targami. Zapytania zawierające oczekiwany termin realizacji są traktowane priorytetowo w celu jego dotrzymania.

Projekt nadruku

Wykonujemy kompletne projekty nadruku na filiżance. W przypadku posiadania przygotowanych projektów zajmujemy się również dostosowaniem ich do druku od strony technicznej. Aby nanieść logo na produkt wymagamy jego wersji wektorowej (zazwyczaj jest to plik z końcówką .pdf, .ai lub .cdr). Jeśli nie posiadasz swojego logo w takiej wersji, prosimy o przesłanie go w takiej wersji jaką posiadasz. Określimy koszt przerysowania go do wersji wektorowej (zazwyczaj wynosi 49 zł netto).

Darmowy prototyp filiżanki - powyżej 500 szt.

Powyżej zamówień 500 szt wykonujemy darmowy prototyp filiżanki z nadrukiem, aby upewnić się iż efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami, kolory są odpowiednie a nadruk wystarczająco czytelny. W przypadku mniejszych zamówień istnieje możliwość płatnego wykonania prototypu - jego koszt zależy od wybranego modelu oraz sposobu zdobienia filiżanki reklamowej. W przypadku zainteresowania wykonaniem prototypu prosimy o kontakt.

Dostawa

Nasza firma ma siedzibę w Bytomiu, jednak zdecydowaną większość zamówień na gadżety reklamowe realizujemy drogą wysyłkową na obszarze całej Polski oraz Europy. Nasze produkty trafiły do takich miast jak: Katowice, Gliwice, Warszawa, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa.

Opakowania

Gotowe filiżanki reklamowe są pakowane w opakowania zbiorcze (po 36 sztuk w kartonie). Umożliwiamy dodatkowo zakup tekturowych opakowań jednostkowych. W przypadku tej formy pakowania filiżanki z napisami zostaną dostarczone już zapakowane w kartoniki.

Rozmiary oraz pojemność

W szczegółach każdego produktu znajdują się informacje dotyczące jego wagi, pojemności oraz innych cech. Informujemy również o dostępnych technikach nadruku oraz przedstawiamy przykładowe kalkulacje.

Zapraszamy również do zapoznania się z galerią realizacji, gdzie można przejrzeć wykonane przez nas produkty oraz inspirację do wykonania swojego.

FILIŻANKI REKLAMOWE Z NADRUKIEM - WIĘCEJ INFORMACJI

Filiżanki czyli bardziej gustowna wersja kubków, idealnie nadają się do promocji każdego przedsiębiorstwa. Są one świetnym pomysłem na prezent dla każdego i na każdą okazję. Nasz cennik zawiera 22 różnych modeli tych gadżetów.

Zainteresowanych, który chcą dowiedzieć się o możliwościach jakie dają filiżanki z nadrukiem zapraszamy do przejrzenia kilku istotnych uwag na ich temat lub kontakt z nami w celu pomocy przy realizacji zamówienia

Filiżanka z kalendarzem

Powszechnie wykorzystywaną formą promocji przez firmy z każdego sektora gospodarki jest ceramika reklamowa. Praktyczna, chętnie przyjmowana klientów, wyróżnia się bardzo dużym potencjałem przekazu reklamowego. W zależności od tego, jaki profil działalności posiada konkretna firma, można łatwo dopasować takie filiżanki reklamowe, które najlepiej będą odpowiadały indywidualnym potrzebom. Należy przy tym pamiętać, że w każdym z tych produktów mamy do swojej dyspozycji bardzo szeroki wachlarz możliwości znakowania filiżanek.

Na filiżankach reklamowych każdy klient może umieścić indywidualny nadruk reklamowy, który będzie prawdziwą ozdobą, a zarazem reklamą. Najczęściej przyjętą strategią jest umieszczanie na zewnętrznej części filiżanki kolorowego logo, a także adresu strony www. To najprostszy z możliwych przekazów, który szybko i na długo zapisuje się w świadomości posiadacza takiego filiżanki. Jeżeli jednak chcemy, aby zamówione filiżanki prezentowały się w sposób nieco bardziej wyrafinowany, możemy skorzystać z wielu innych metod zdobienia.

Jedną z nich jest nadruk na całej powierzchni filiżanki reklamowej. Jest to o tyle ciekawe, że dzięki temu można w 100% wykorzystać wszystko, co oferuje nam ceramika reklamowa. Coraz chętniej stosowanym pomysłem jest umieszczanie na filiżance kolorowego rocznego kalendarza, z zaznaczonymi ważniejszymi datami. W tym momencie filiżankę otrzymuje drugie życie – z gadżetu reklamowego staje się przydatnym akcesorium, wykorzystywanym podczas umawiania spotkań, czy organizowania swojego czasu pracy.

Skuteczna reklama na filiżance z logiem firmowym

Badania udowodniły, że wystarczy kilka sekund aby na długi czas zapamiętać reklamę. Ale jest pewien haczyk – reklama musi być na tyle ciekawa, że będziemy CHCIEĆ ją zapamiętać. Wiele zależy w tym od zainteresowań grupy docelowej takiej reklamy. Nieprzypadkowo reklamy na filiżankich porcelanowych są tak często wybierane przez firmy. Filiżanka jest produktem używanym każdego dnia przez miliony ludzi na całym świecie. Średnio przez 60% całego czasu pracy pozostaje zasięgu wzroku i ręki pracownika. Siłą rzeczy przywiązujemy się do filiżanki z nadrukiem i za nic w świecie nie zamienilibyśmy go na inny.

Co zrobić aby filiżanki reklamowe rzeczywiście były skuteczną formą promocji produktu lub usługi? Powinniśmy się skupić na dwóch aspektach. Pierwszym z nich jest model filiżanki, drugim projekt nadruku. Z olbrzymiego asortymentu filiżanek o różnych kształtach możemy wybierać takie, które odpowiadają nam swoją stylistyką. Od klasycznych prostych filiżanek o walcowym kształcie, poprzez wyrafinowane, lekko abstrakcyjne modele, zachwycające swoją nietuzinkową formą. Taki filiżankę sam w sobie będzie stanowił ciekawy gadżet. W połączeniu z inspirującym nadrukiem, jego moc będzie jeszcze większa.

Wszyscy, którzy chcą zamówić filiżanki reklamowe dla własnych celów, powinni korzystać z naszej oferty, mamy do dyspozycji jeden z największych wyborów kształtów, kolorów i materiałów, z których filiżanka reklamowa została wykonana. Pomoc doświadczonego grafika komputerowego może być tym, co zadecyduje o dokonaniu prawidłowego zakupu.

Ciekawy gadżet – magiczne filiżanki z zadrukiem

Filiżanka z nadrukiem reklamowym nie jest już czymś zaskakującym. Białe lub kolorowe filiżanki porcelanowe, na których wykonano jedno lub wielokolorowe nadrukiem na stałe wpisały się w krajobraz firm. Pojawiła się jednak zmiana, która całkowicie może zrewolucjonizować branże reklamową, a w szczególności ceramikę promocyjną. Są to przyciągające rzesze klientów magiczne filiżanki reklamowe. Pod tą nazwą kryją się filiżanki ze specjalną powierzchnią, która skrywa ciekawy nadruk. Nadruk reklamowy zaczyna być widoczny dopiero wówczas, kiedy wnętrze filiżanki zostanie wypełnione gorącym napojem.

Olbrzymie możliwości oferowane przez ten model filiżanek sprawiły, że cieszą się one największym zainteresowaniem, szczególnie wśród firm, które doceniają innowacyjne sposoby reklamowania się. Co trzeba wiedzieć o magicznych filiżankach reklamowych? Przede wszystkim to, że na pierwszy rzut oka wyglądają jak typowe modele. Można je otrzymać w kilku najpopularniejszych wielkościach i kształtach. Tak jak i w innych przypadkach, tak i przy magicznych filiżankach nadruki są wykonywane przede wszystkim na zewnątrz, ale także od środka.

Jedyną rzeczą, na którą trzeba jednak zwrócić uwagę jest delikatność porcelany i fakt, że wymagają one większej opieki. Magiczne filiżanki reklamowe nie powinny być zmywane w zmywarkach – zalecane jest natomiast delikatne mycie ręczne, tak aby nie uszkodzić zewnętrznej warstwy wrażliwej na zmiany temperatur. Poza tym, filiżanki magiczne mogą być wykorzystywane w dokładnie taki sam sposób jak inne, klasyczne modele.

Elegancki gadżet reklamowy? Tylko filiżanka z logo Twojej firmy

Wielu Klientów często ma problem z wyborem najlepszego dla swojej firmy gadżetu reklamowego. Nie jest to dziwne, szczególnie jeśli przekonamy się jak wiele propozycji oferują nam agencje reklamowe. Zestawy do wina, sprzęt turystyczny i biurowy, akcesoria kuchenna i komputerowe. W końcu, gdzieś na tej liście znajdują się również filiżanki reklamowe. To przy tej pozycji wzrok klientów zatrzymuje się najdłużej.

Ceramika reklamowa jest wykorzystywana niemal przez każdego z nas. W domu i pracy. Filiżanka reklamowy jest produktem, z którego chętnie korzystamy od samego rana, zaparzając w nim aromatyczną kawę. Mamy go blisko siebie i czujemy się spokojniej, widząc że czeka na nas. Cały gorący i parujący. Sięgając po niego uśmiechamy się sami do siebie, radując się zbliżającą przyjemnością picia herbaty lub kawy. Jak nie trudno się domyślić, wszystkie skojarzenia z filiżankimi reklamowymi są pozytywne i warte powtórzenia.

To właśnie sprawiło że filiżanki reklamowe mogą być bez przeszkód wybierane przez wszystkich klientów, chcących się reklamować na rynkach lokalnych lub globalnych. Umiejętnie wykorzystując możliwości filiżanek, można na nich stworzyć reklamę spójną zresztą strategii marketingowej firmy. Dodatkowo, filiżanka sama w sobie jest gadżetem reklamowym, z którego każdy się ucieszy. W odróżnieniu od długopisu trudniej go zgubić, a także jest mniej chętnych na jego pożyczanie. W końcu filiżanka to rzecz osobista, a jako taka objęta jest niepisaną zasadą niepożyczania przez ludzi, nie mających do niego żadnych praw.

Jak dbać o zakupione filiżanki z nadrukiem?

Inwestując pieniądze i czas w gadżety reklamowe, chcemy aby były one nienagannie zaprojektowane, ale również przez długi czas zdatne do wykorzystania. Oznacza to konieczność ich bezpiecznego magazynowania. W jaki sposób dbać o filiżanki reklamowe, które posiadają nadruk? Trwałość filiżanek jest określona przez materiał, z jakiego zostały one wykonane. Modele porcelanowe i porcelitowe należą do produktów kruchych, dlatego należy je chronić przed wszelkimi fizycznymi uszkodzeniami. Najlepszym sposobem na to jest przechowywanie ich w tekturowych opakowaniach, zabezpieczających przed zniszczeniem na skutek otarć czy uderzeń.

W trakcie całego okresu korzystania z filiżanek, nie ma konieczności stosowania żadnych specjalnych czynności – o ile nie mamy do czynienia z filiżankimi magicznymi. Te wymagają mycia ręcznego. Nowoczesne metody wykonywania nadruków wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na zarysowania. Jest to zasługą tak zwanego nadruku ceramicznego, utrwalanego w bardzo wysokich temperaturach. Specjalna farba pod jej działaniem wtapia się w szkliwo filiżanki, na stale wiążąc się z nimi. Nawet zarysowania ostrymi przedmiotami okazuje się dla ich nieszkodliwe.

Biorąc pod uwagę wszystkie przytoczone zalety, filiżanki reklamowe od lat plasują się w czołówce jednych z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Duże zróżnicowanie wzorów, kolorów i cen umożliwia zamawianie ich już w niskich nakładach. To z kolei jest ważne dla początkujących firm, które dopiero rozpoczynają stawianie pierwszych kroków w świecie reklamy, a budżet na promocję jest napięty i ograniczony.

Ciekawe miejsca nadruków na filiżankach

Filiżanka do picia jest dobrze znany każdemu z nas. Najczęściej okrągły, wyposażony w ucho na trzy palce. Zazwyczaj jednak nie przyglądamy mu się z bliska i nie analizujemy wszystkich miejsc, w których można na nim wykonać nadruk. Wszystko to się zmienia, kiedy zamierzamy zamówić filiżanki reklamowe dla swojej firmy, tak aby ją reklamowały. W takiej sytuacji niezwykle dokładnie będzie przyglądać się mu z każdej ze stron, szukając najlepszych miejsc pod nadruk.

Najbardziej popularnym miejscem, w którym umieszcza się kolorowe nadruki reklamowe jest zewnętrzna strona filiżanki, widoczna dla osoby pijącej, kiedy chwyci go do ręki. Aby dodatkowo uczynić nadruk widocznym dla większej liczby osób, można go wykonać symetrycznie, po dwóch stronach ucha. Wówczas zarówno właściciel filiżanki będzie widział logo, podobnie jak osoba siedzące przed biurkiem.

Ale czymże byłaby oryginalność w reklamie, gdyby wszystkie filiżanki reklamowe były podobnie ozdobione. Aby wyróżnić się z otoczenia, nadruki można wykonywać w miejscach niestandardowych. Takimi jest na przykład wnętrze filiżanki – jego dno lub ścianki. Inne wzbudzające zachwyt nadruki mogą powstawać na powierzchni uchwytu. W takim przypadku projekt powinien być dopasowany do wielkości pola zadruku i obejmować na przykład nazwę firmy lub adres strony internetowej. Do bardziej wymyślnych nadruków zaliczać można również te, które zostały umieszczone na spodzie filiżanki. Wówczas największe zaskoczenie pojawia się dopiero wtedy, kiedy zabieramy się za mycie kubeczka, lub umieszczając go w koszyku zmywarki.

Magia filiżanek reklamowych

Stylowe, praktyczne i użyteczne każdego dnia. Stosowane w biurach i domach. Białe i kolorowe. O dużej i małej pojemności. Chodzi oczywiście o filiżanki reklamowe, które towarzyszą nam już od wielu lat. Skąd się bierze nasza sympatia do filiżanek? Czy można zastąpić je innymi produktami? I w końcu czy można jeszcze bardziej zwiększyć moc, którą oferuje nam ceramika reklamowa?

Każdy, kto zastanawia się nad tym, czy jego firmie potrzebne są filiżanki reklamowe, powinien przeanalizować potrzeby wszystkich klientów. Jest wiele chętnie przyjmowanych gadżetów. Praktycznie z każdego nich radość jest duża. Ale tylko przez chwilę. W momencie otrzymania cieszymy się z bezpłatnego podarunku. Radość mija tak szybka, jak odkładamy przedmiot na bok i zapominamy o nim. Z filiżankimi reklamowymi z nadrukiem jest inaczej. Taki filiżankę, jeżeli został mądrze wybrany i opatrzony ciekawym nadrukiem, będzie mógł się nam podobać przez bardzo długi czas. Co więcej – będziemy z niego korzystali każdego dnia, niezależnie od wykonywanych czynności.

Filiżanka zawsze kojarzy się ciepło. To nie tylko zasługa gorących napojów, które z niego pijemy, ale również bliskości, która mu towarzyszy. Nie istnieje żaden inny gadżet reklamowy, który przez tyle razy dziennie dotykałby naszych ust. Nie ma drugiego tak wiernego przedmiotu, który zabieramy ze sobą wychodząc na przerwę czy porozmawiać na korytarzu z kolegami. Filiżanki z nadrukami reklamowymi to propozycja, którą zawsze warto brać pod uwagę, szczególnie wtedy, kiedy do wyboru mamy inne, mniej ciekawe propozycje gadżetów.

Filiżanki reklamowe – komu są potrzebne?

Pijemy z nich, a także wykorzystujemy jako pojemniki na podręczne drobiazgi. Gama zastosowań dla filiżanek reklamowych wydaje się być niemal nieograniczona, a dzięki temu stanowią one ciekawą i zawsze mile widzianą propozycję gadżetu reklamowego. Wielokrotnie podkreślane zalety filiżanek, to przede wszystkim ich uniwersalność, a także możliwość tworzenia na nich ciekawych nadruków, które inspirują do częstszego stosowania. Kto najbardziej ucieszy się z gadżetu w postaci filiżanki reklamowego?

Przede wszystkim będą to osoby pracujące w biurach, dla których filiżanki reklamowe są codziennym narzędziem, pozwalającym na normalne funkcjonowanie. Łyk gorącej kawy pitej z ładnego filiżanki niewątpliwie smakuje znacznie lepiej, niż taka sama kawa pita wprost ze zniszczonego i zaniedbanego filiżanki. Ale filiżankimi reklamowymi będą się cieszyć również osoby wykonujące inne zawody. Pracownicy budowlany, czy w końcu konsumencie, którzy skorzystają z nich w domu.

Kilka ważnych wskazówek, którymi należy się kierować wybierając filiżanki reklamowe to między innymi ich pojemność. Standardowa pojemność filiżanek wynosi około 170 ml. Jest to dosyć dużo, zwłaszcza dla osób prowadzących intensywny tryb życia. Aby napój nie wychłodził się zanim zostanie dopity do końca, warto wybierać kubeczki reklamowe o nieco mniejszych pojemnościach np. 150 ml. Są one również poręczniejsze i z każdym rokiem przybywa liczba nowych modeli. Zastanawiając się nad kolorem filiżanki, warto zawsze rozważyć uniwersalną biel, a jeżeli kolory nadruku na to pozwalają, tajemniczą czerń filiżanek porcelanowych.

Filiżanki z nadrukiem – zawsze modne, zawsze na topie

Analizując rankingi popularności gadżetów reklamowych, za każdym razem na samym szczycie listy można odnaleźć filiżanki z nadrukiem. Ceramika reklamowa od lat jest jest najchętniej wybieraną grupą produktów promocyjnych, wykorzystywanych w małych, średnich i dużych firmach. Przemawia za nią wszystko. Od przystępnej ceny, poprzez olbrzymi wybór modeli, aż do nieograniczonych możliwości zadrukowywania przy użyciu licznych, trwałych technologii. Zestawiając filiżankę reklamowy z innymi gadżetami, nie trudno dostrzec jego zalety. Jakie?

Trwałość. Filiżanka reklamowa jest trwała tak długo, aż nie upadnie nam na ziemię. Częste mycie, zarysowania czy otarcia nie są jej straszne. Podobnie jak nadrukom reklamowym, wykonanym na jego powierzchni. Korzystając z ogólnie dostępnych technik nadruku z wypałem, można się cieszyć swoim filiżankiem przez wiele lat. Obok trwałości filiżanek, na uznanie zasługuje również jego elegancja. Czy to klasyczne białe filiżanki, czy oryginalne filiżanki reklamowe w kolorach tęczy. Wysokie jakości filiżankę swoim wyglądem zachęca do chwycenia w dłoń i nie wypuszczania go z niej przed długi czas.

Dlaczego warto zamówić u nas ceramikę reklamową? Dlatego, że jesteśmy doświadczoną agencją reklamową, zapewniającą klientom kompleksową realizację zamówienia. Od wyboru filiżanki, poprzez przygotowanie nadruku, aż do realizacji i wysyłki zamówienia bezpośrednio do klienta. Ogranicza to do minimum potrzebę angażowania klienta w sprawy techniczne, często zupełnie dla niego obce i niepotrzebnie zajmujące dużą ilość czasu.

Nadruk logo na filiżankę – zaprojektuj go sam!

Przyciągające wzrok nadruki, chwytliwe hasła reklamowe i ogólny wygląd filiżanki, który aż zachęca aby go ująć w dłoń i nie rozstawać się przez długi czas. Jeżeli chcą Państwo aby każdy z Waszych klientów w podobny sposób reagował na filiżanki reklamowe, to należy skupić się nad stworzeniem ciekawego projektu nadruku. Wcale nie potrzeba zatrudniać do tego celu drogich grafików. Mając wyobraźnię i odrobinę kreatywności, każdy może zaprojektować własny nadruk na filiżankę reklamowy.

Od czego rozpocząć takie projektowanie? Przede wszystkim od określenia ilości kolorów w nadruku, oraz jego wielkości. To bardzo ważne, gdyż od tego zależy liczba elementów, które znajdą się w projekcie, a także ich rozmiary. Niewielkie kubeczki oferują proporcjonalne możliwości nadruków. Warto więc skupić się na tym, aby był on prosty, ale jednocześnie wiele mówiący. W małych nadrukach lepiej unikać dużej ilości kolorów, które mogą uczynić projekt mało czytelnym. Podobną zasadę należy stosować do elementów, które chcemy w nim umieścić.

Wszystkie oferowane dziś filiżanki reklamowe zapewniają od kilku do nawet kilkunastu różnych miejsc, w których nadruk możemy umieścić. Popularne miejsca to boczne ścianki filiżanek, a te rzadziej wybierane, to np. wewnętrzne denko. Bardzo wiele możliwości oferuje nadruk triadowy, czyli wykonywany dookoła filiżanki po zewnętrznej stronie. Jest on realizowany w technologii CMYK, czyli pozwala na pełne odwzorowanie wszystkich kolorów. Korzystając z tego rozwiązania, każdy z klientów może na swoich filiżankich wydrukować dowolne kolorowe zdjęcie.

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?
https://vert.info.pl/gadzety-reklamowe/filizanki-reklamowe

no spam Brak SPAMu