Nowe realizacje kubków reklamowych

Nasza ostatnia realizacja to kubek przygotowany dla portalu wPolityce.pl. Zaproponowaliśmy klientowi model 035 KMB w kolorze białym ponieważ na tym kubku jest największa powierzchnia nadruku. Nadruk został wykonany kalką ceramiczną w 4 kolorach CMYK oraz 3 kolorach pantone. Po naniesieniu farby ceramicznej kubek został wypalony w wysokiej temperaturze co utrwaliło druk na wieczność :-). Wszystkie kubeczki zostały zapakowane w opakowania jednostkowe - białe kartoniki i wysłane do zadowolonego klienta.

W ostatnim czasie zreallizowaliśmy zamówienie dla Groupon Leaders na kubek 042 KMSZ. Jest to kubek szroniony a ciekawy efekt znakowania uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu bezbarwnego lakieru do nadruku. Z całą pewnością rezultat końcowy jest zdecydowanie leszy niż przy nadruku np: farby ceramicznej w kolorze białym lub czarnym jak zwykle się to robi.

Realizacja kubka dla Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie.  Standardowy model 035 z niestandardowym nadrukiem. Dlaczego niestandardowym? Ponieważ wykonanym nową technologią druku Art Print. Technologia ta pozwala na druk projektów w jakości zdjęcia i to w bardzo wysokiej rozdzielczości. Nadruki wychodzą  bardzo żywych i nasyconych barwach. Jedyny minus tej technologii to nie odporność na zmywanie w zmywarkach mechanicznych. Klientowi jednak zależało bardziej na wysokiej jakości nadruku niż trwałości.

To już druga realizacja dla popularnego Międzynarodowego zlotu pojazdów zabytkowych w Zabełkowie.  Naszym zadaniem było przerysowanie z dostarczonych przez klienta zdjęć motocykla i samochodu. Przy tej realizacji świetnie się sprawdził kubek 035 KMB ponieważ ma dużą powierzchnie nadruku. Najbardziej odpowiednim i zarazem ekonomicznym drukiem był tutaj druk bezpośreni - maszynowy.

24 stycznia 2014

 


  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry