Bielsko-Biała

Zobacz jakie realizacje wykonaliśmy dla klientów z miasta Bielsko-Biała

Poniżej prezentujemy nasze prace, które wykonaliśmy dla klientów z miasta Bielsko-Biała i miast okolicznych.

Bardzo chętnie zajmiemy się się całościową obsługą firm. Zapraszamy wszystkich z tego obszaru do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w naszej siedzibie, lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na każde pytania oraz zaproponujemy rozwiązaia umożliwiające osiągnąć sukces w Państwa działalności.

Na naszej witrynie internetowej prezentujemy wykonane przez nas prace. Poniżej prezentujemy wybrane z nich, dotyczące Państwa miasta.

Naszym celem jest tworzenie rozwiązywanie Państwa problemów. Wykonujemy prace począwszy od szeroko rozumianej strategii marketingu poprzez tworzenie identyfikacji wizualnej działalności, logotypów oraz wszystkich innych materiałów reklamowych potrzebnych do sprawnego działania Twojej firmy.

Wierzymy że spójne logo oraz identyfikacja wizualna są podstawą skutecznego marketingu.

Naszą zasadą, jest pracować w taki sposób, aby efektem finalnym była dwustronna korzyść.

zachęcamy również do odwiedzenia firmowego bloga gdzie dzielimy się ciekawostkami na temat sprawnego prowadzenia firmy tradycyjnego jak i biznesów bazujących na sprzedaży w sieci czy e-usługach. Na blogu opisujemy również wybrane z naszych realizacji.

 

Zadaj pytanie

 

Naszą ambicją jest kompleksowe budowanie silnych marek. Od strategii marketingowej poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej, logo oraz wszystkich innych materiałów reklamowych, niezbędnych do skutecznego działania Twojej firmy!

 

Formularz kontaktowy

 
 
no spam Brak SPAMU
tick Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
tick W newsletterze otrzymasz informacje o prowadzeniu firmy, promocje, oferty. Średnio raz na dwa tygodnie.


Ostatnio na blogu

Skąd ta zebra?

Zastanawialiście się kiedyś skąd w kampaniach reklamowych pojawiają się czasem takie nietypowe pomysły jak chłopiec na zebrze w reklamach E. Wedel? Czasem nie jesteśmy nawet świadomi, jak mocno zakorzenione w historii marki są niektóre... 25 czerwca 2018
Zobacz wszystkie wpisy
  • VERT Mirosław Dróżdż
  • ul. Siemianowicka 31/1, 40-902 Bytom
  • NIP: 626-277-82-58
  • REGON: 241227731
  • mBank 97 1140 2004 0000 3902 6237 7744
do góry